Novinky

dovolená 2021
Vážení zákazníci,
ve dnech 28.7.-9.8. budeme mít dovolenou, objednávky budou i během dovolené přijímány, odeslány budou 10.8. Osobní vyzvednutí bude možné také 10.8. po většinu dne.
 
Děkujeme za pochopení.
 
..:: LevneCinky.cz ::..
ukončení provozu pražského výdejního místa
S politováním musíme oznámit, že pražské výdejní místo bude fungovat jen do konce roku 2019, poté bude zrušeno.
 
V plánu máme pražské mobilní místo, kde si zákazníci budou moci zboží vyzvednout z našeho vozu ve stanovený den a čas.
 
Děkujeme za pochopení.
 
 ..:: LevneCinky.cz ::..

DOVOLENÁ
DOVOLENÁ: 19.7. - 30.7. budeme mít dovolenou. Objednávky budou příjmány i v tomto období, odeslány budou ve čtvrtek 1.8. a doručeny v pátek 2.8. Pokud na zboží spěcháte, udělejte si svojí objednávku do 18.7., odeslána bude v pátek 19.7. a doručena v sobotu 20.7.
 
E-mailové dotazy budeme řešit i během dovolené.
 
Závoz pro vyzvednutí na pražské výdejní místo bude těsně před dovolenou 19.7., pražského výdejního místa se dovolená netýká, bude v provozu.
 
Děkujeme za pochopení.
 
Hezké léto. ..:: LevneCinky.cz ::..
 
Obrázek článku
dopoledne na Dětské klinice

Dnes jsme se vydali na Dětskou kliniku plzeňské Fakultní nemocnice. Všem malým pacientům ze srdce přejeme, aby se brzy uzdravili, a aby prostředí kolem nich bylo stále krásnější a krásnější. Při setkání s vrchní sestrou Romanou Sedláčkovou již víme, že jsou v těch nejlepších rukou...

..:: LevneCinky.cz ::..

20190214_085028xx

kotouč 25kg BUMPER AKCE + doprava ZDARMA / 1720 kč

Železný kotouč (závaží) z litiny hmotnosti 25kg, typ BUMPER, pogumovaný. Výhodou těchlo kotoučů je velice kvalitní provedení, extra hladký povrch, při cvičení "kotouče o sebe necinkají", chrání podlahu, lino, parkety, atd. Vysoká životnost.

nakupujte ZDE

Heureka - ověřeno

Náš e‑shop LevneCinky.cz můžete hodnotit svými hlasy. Vždy, když v našem e‑shopu nakoupíte, přijde vám krátký dotazník, kde vás poprosíme o zhodnocení spokojenosti s nákupem. Pokud nám větší množství zákazníků řekne, že nakupování v našem obchodě je jedna radost, dostane náš obchod certifikát Ověřeno zákazníky. Usnadněte tak prosím ostatním zákazníkům rozeznat seriózní obchod od černých ovcí českého internetového obchodu. Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem