Doprava

DOPRAVA - Osobní odběr- Osobní odběr Ejpovice / Kyšice
ZDARMA (vyzvednutí po objednání)

adresa výdejního místa Kyšice:
Ejpovická 140, 330 01 Kyšice u Plzně, PO-ČT po domluvě


adresa výdejního místa Ejpovice 2:
K Jalovčí 189, 337 01 Ejpovice, PO-SO po domluvě

adresa mobilního výdejního místa Praha :
Běhounkova 39, 158 00 Praha Nové Butovice, obvykle v pondělí / úterý / středa (2x do měsíce možnost vyzvednutí) - DOČASNĚ POZASTAVENO


Nemáme klasickou kamennou prodejnu, ale snažíme se zákazníkům z Plzně a okolí vyjít maximálně vstříc a umožnit jim osobní odběr, na více místech a to zdarma.
Osobní odběr Praha (2x do měsíce zavážíme objednávky na pražské mobilní odběrné místo, kde si můžete zboží přímo z auta vyzvednout, obvykle v odpoledních nebo večerních hodinách). Info mailem nebo po telefonu.

_______________________________________________________

DOPRAVA - Česká pošta

moje_CP_01_od250kc
Česká pošta převod (platba předem) = 250kč
Česká pošta dobírka  +30kč

_______________________________________________________

 


při platbě předem vyčkejte po odeslání objednávky na zaslání pokynů k platbě s variabilním symbolem.
Platby od FIO banky a i některých dalších bank se připisují na náš účet automaticky hned po Vašem odeslání a zboží je možné ihned expedovat bez čekání na příchozí platbu (u ostatních bank trvá převod 1-2 pracovní dny)
. Nezaplacené objednávky do 5 dnů budou automaticky zrušeny.

Volba dopravy

Cena zboží je stanovena bez dopravy k zákazníkovi. V průběhu objednávky budete vyzvání k určení způsobu dopravy, kde se Vám zobrazí i její výše (ještě před finálním povtrzením objednávky). Možnosti jsou osobní odběr nebo zaslání Česká pošta. Při osobním odběru v Kyšicích / Ejpovicích není účtován žádný manipulační ani jiný poplatek. K dispozici je i osobní odběr v Praze Nových Butovicích v Běhounkově ulici - ZDARMA (pozastaveno). Kontaktní údaje a termín odběru Vám bude zaslán až po objednávce.